Hoşgeldiniz :
Powergel Magnum 365
Powergel Magnum 365

Kapsüle Duyarlı Emülsiyon Patlayıcı
Tüneller, yeraltı ve yerüstü madencilik çalışmaları için tasarlanmış, dünyada bilinen en kuvvetli emülsiyon patlayıcıdır. Sert formasyonlarda maksimum verim ve ekonomi sağlar. Nitrogliserin bazlı patlayıcılarla birebir performans özellikleri gösteren Powergel Magnum 365, yüksek iş güvenliği sağlar.

   
YÜKSEK GÜÇ
Avrupa Birliği ülkeleri ve ABD ‘nin 2000´li yılların başında kullanmaya başladığı yeni formülasyonlu Powergel Magnum 365, mevcut emülsiyon patlayıcılar arasında en yüksek şok ve öteleme özelliklerine sahiptir.

ETKİLİ PERFORMANS
Powergel Magnum 365, artırılmış etkili enerjisiyle diğer emülsiyon bazlı patlayıcılara göre özellikle yeraltı patlatmalarında performansı en yüksek üründür.

YÜKSEK İŞ GÜVENLİĞİ

Powergel Magnum 365, üstün performansının yanı sıra yüksek iş güvenliği özelliklerine sahiptir. Sürtünme, darbe ve diğer mekanik etkilerle patlatmaya karşı son derece güvenli olup, suya karşı çok dirençlidir.

ATEŞLEME
Tüm çaplardaki Magnum 365 kartuşları 8* No´lu standart kapsüle duyarlıdır. İnfilaklı fitil kullanımında kartuşla (en az 10 g/m) fitilin sıkı teması sağlanarak kullanılmalıdır. -15° C altında ateşlenmemelidir.

DEPOLAMA
Kuru, iyi havalandırılmış, 87/12028 sayılı tüzük hükümlerine uygun depolarda depolanmalıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Teknik özellikler ideal değerlerdir. Gerçek patlama hızı, kartuş çapına, hapsedilmiş (confined) ve hapsedilmemiş (unconfined) olup olmamasına bağlıdır. Patlama basınç ve ısısı ise patlama hızının bir fonksiyonudur.

AMBALAJ
Net 20´şer Kg.´lık içten destekli karton kutularda.

DEPOLAMA ve TAŞIMA SINIFLANDIRMASI 
Sınıf 1.1 D, U.N. No. 0241 
Patlayıcı madde Tip E.