Hoşgeldiniz :
Yemlemeye Duyarlı
Yemlemeye Duyarlı Patlayıcılar

Yemlemeye duyarlı emülsiyon patlayıcılar

Powergel Süper 600 
Çok yumuşak ve yumuşak formasyonlar için tasarlanmış, sulu deliklerde, itme ve kırma kuvveti maksimize edilmiş,kapsüle duyarlı patlayıcılar ile ateşlenen üstün performanslı bir patlayıcıdır.

Powergel 650
Orta sert kaya için tasarlanmış, sulu deliklerde, itme ve kırma özelliği olan, kapsüle duyarlı patlayıcılar ile ateşlenen bir patlayıcıdır..

Powergel 750
Sert kaya için tasarlanmış, sulu deliklerde, itme ve kırma özelliği olan, kapsüle duyarlı patlayıcılar ile ateşlenen bir patlayıcıdır.

Powergel 1000
Çok sert kayalar için tasarlanmış, sulu deliklerde, itme ve kırma özelliği olan, kapsüle duyarlı patlayıcılar ile ateşlenen bir patlayıcıdır..

Poweran
Çok yumuşak (marn)formasyonlar için tasarlanmış, kuru deliklerde, itme ve kırma özelliği olan, kapsüle duyarlı patlayıcılar ile ateşlenen bir patlayıcıdır.

ANFO-M
Yeraltı madenciliği, kuru tavan deliklerinde, itme ve kırma özelliği olan, kapsüle duyarlı patlayıcılar ile ateşlenen bir patlayıcıdır.

Yukarıdaki ürünler şirketimiz bünyesinde geliştirilmiş halen Avrupa Birliği ülkeleri ve ABD´de yoğun olarak kullanılmakta olup, uygulandığı kaya formasyonlarında en uygun ve verimli ürünlerdir.

PERFORMANS
Powergel S600, 650, 750, 1000 suya dayanıklı emülsiyon patlayıcılardır. Poweran ve Anfo - M kuru deliklerde kullanılan emülsiyon patlayıcılardır.

YÜKSEK İŞ GÜVENLİĞİ
Powergel S600, 650, 750, 1000 Poweran ve Anfo-M sürtünmeye ve darbeye karşı bünyesinde nitrogliserin veya nitroglikol ihtiva eden patlayıcılara oranla çok daha duyarsız ve güvenlidir. Ayrıca, stoklama veya kullanım sırasında, baş ağrısı ve diğer sağlık sorunlarına neden olmaz.

ATEŞLEME ve DOLDURMA
Powergel S600, 650, 750, 1000, Poweran ve Anfo-M kapsüle duyarlı patlayıcılar (Powergel Magnum ve Magnum 365 veya dinamit) ile ateşlenir. Delik dolumunda kartuşların yanlarından kesilerek şarj edilmesi, delik kesitinin patlayıcı ile kaplanmasını sağlayacak ve patlatma performansını maksimuma çıkaracaktır.

AMBALAJ
Powergel S600, 650, 750, 1000, Net: 20 Kg’lık içten destekli karton kutularda, Poweran ve Anfo-M Net: 25 Kg’lık PP ve PE torbalarda.

DEPOLAMA
Kuru, iyi havalandırılmış, 87/12028 sayılı tüzük hükümlerine uygun depolarda depolanmalıdır.

DEPOLAMA ve TAŞIMA SINIFLANDIRMASI 
Sınıf 1.1 D, U.N. No. 0241 
Patlayıcı madde Tip E.